Najczęściej zadawane pytania

1Gdzie działacie?
Posiadamy bazy w Gdyni oraz pomiędzy Gdańskiem a Pruszczem Gdańskim. Nasze imprezy możemy organizować startując z naszej bazy lub z dostawą quadów we wskazane przez Państwa miejsce.
2Ile quadów jest dostępnych?
W stałej dostępności mamy 15 quadów, jednakże na większe imprezy możemy zorganizować więcej maszyn lub zaoferować alternatywne atrakcje aby można było podzielić uczestników na grupy.
3Czy to jest bezpieczna aktywność?
Jazda quadami w terenie to sport ekstremalny, ale bezpieczny pod warunkiem że uczestnicy zachowają uważność oraz będą stosować się do poleceń przewodników.
4Czy trzeba posiadać uprawnienia?
Jazda quadem wymaga min. prawa jazdy kat. B oraz bezwzględnej trzeźwości - to pozwoli na objęcie uczestników ubezpieczeniem.
5Ile kosztuje impreza?
Podstawowe cenniki i konfigurator oferty znajdą Państwo w zakładce Imprezy albo Wypożyczalnia. Jeśli zapytanie jest bardziej skomplikowane i rozbudowane - bardzo prosimy o zapytanie poprzez formularz kontaktowy.
6Czy są ograniczenia wiekowe?
Aby legalnie poruszać się quadem po drogach wymagane jest prawo jazdy kat. B. Jeśli są w grupie osoby bez prawa jazdy proponujemy zabranie tych osób jako pasażerów lub wybrania jazdę po torze.
7Czy można jechać w dwie osoby na quadzie?
Większość quadów jest dwuosobowa zatem możemy zorganizować wyprawę w parach lub aby prowadzić na zmianę. Bardzo ważne aby zaznaczyć to w zapytaniu gdyż musimy przygotować wcześniej pojazdy.
8Czy w cenie jest kask i odzież ochronna?
Podczas jazdy zawsze zapewniamy kaski, natomiast kombinezony chroniące odzież wierzchnią dostępne są za dopłatą.
Masz inne pytanie? Zadaj je w formularzu kontaktowym!
 
[contact-form-7 id="192" title="Formularz kontaktowy"]