JeyJey Quady to część grupy JeyJey, która w Trójmieście zajmuje się także wynajmem jachtów i statków, organizacją eventów w tym imprez firmowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich itp.

Jesteśmy doświadczonymi organizatorami rozrywki - od 15 lat działamy na terenie Trójmiasta - Gdynia, Gdańsk, Sopot ale organizowaliśmy także wyprawy na Ukrainę czy Teneryfę. Specjalizujemy się w atrakcjach ekstremalnych typu wyprawy na quadach, a także w atrakcjach wodnych (rejsy jachtami i statkami - JJBoats.pl). W naszych ofertach znajdą Państwo także wieczory kawalerskie (JJKawalerskie.pl) i panieńskie (JJPanienskie.pl), które organizujemy w oryginalny sposób. Nasze atrakcje i usługi zawsze są sprawdzane pod kątem atrakcyjności oraz jakości.

JeyJey Quady to idealna propozycja dla osób, które marzą o prawdziwie niepowtarzalnym i pełnym mocnych wrażeń sposobie spędzenia czasu. Najważniejsza jest chęć przeżycia niesamowitej przygody: organizację całej reszty powierzacie profesjonalistom i nie martwicie się o nic!

Dbamy o zapewnienie różnorakich atrakcji uczestnikom naszych eskapad i troszczymy się o ich komfort.

JeyJey Quady zapewniają sprzęt renomowanych firm. W naszej bazie posiadamy ponad 30 quadów, choć dostępność zależna jest od terminu

Dysponujemy także miejscem do biesiadowania, aby kontynuować event po zakończeniu wyprawy w terenie. Wiemy dobrze, że nic tak nie integruje - jak wspólne zmaganie, wspólna zabawa i wspólny stół. To zawsze jest przepis na sukces. JeyJey Quady daje gwarancję, że impreza przygotowana przez nas pozostanie już na zawsze w Waszej pamięci!

Głodni szczegółów? Zapraszamy do złożenia zapytania o ofertę.